Türkiye'nin İlk Kadın Kariyer ve Gelişim Platformu

Danışmanlık

Bir işe başladığımızda, özellikle de kendi işimiz ise, nasıl ve nereden başlamalıyız diye düşünürüz hep. Bir yol gösterici, yönlendirici biri olsa deriz. Danışmanlık da, yolumuza ışık tutan bir alandır. Hep ihtiyacını duyduğumuzdur. Biz, sıfırdan başlayan ve nereden başlayacağını bilmeyen ya da girişimlerinde engellere takıldığında ne yapacağı konusunda yol gösterici arayan girişimcilere ihtiyaç duydukları konularda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Ne Yapıyoruz ?

Girişimci

Sıfırdan başlayan ya da ileri girişimcilikte yol almış kadın girişimcilere yol haritası çiziyoruz

Marka

Ürün ya da hizmetleriniz ile ilgili doğru hedef kitle, doğru konumlandırma ve doğru iletişimin stratejik olarak belirlendiği süreci birlikte tasarlamak istiyoruz.

Marka Pantent

Markanız, size ait olmalıdır. Bunun için Marka Tescil yaptırılması gerekmektedir. Marka Tescil başvurusu, uygunluğunun araştırılması ve tescil sürecinin takibini sizin için biz gerçekleştiriyoruz.

İçerik

Hedeflediği aktif kullanıcı kitlesine sesini duyurmak, mümkünse daha fazla bireyi online iletişime çağırmak ve böylece pazarlama yapabildiği tüketici dilimini büyütmek isteyen markalara yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Sosyal Medya

Güçlü bir çevrimiçi stratejisi oluşturarak tüm dünyanın hızla ilerlediği dijital pazarlama çalışmaları ile online ortamda varlığınızı oluşturmanız için hizmet veriyoruz. Arama reklamlarıyla fark edilmeniz, hedef kitlenize ulaşabilmeniz, ürün ve hizmetlerinizin satış odaklı olması yönünde hedefe yönelik pazarlama, müşterilerle iletişim, doğru hedef kitle ve marka bilinirliliği için uzman ekibimiz ile çalışıyoruz.

E-Ticaret

İnternet üzerinden yapılan ticaret olan E-Ticaret, değişen dünya ve gelişen teknoloji ile daha avantajlı olmaktadır. Üretici ve satıcılar, ürün ya da hizmetlerini E-Ticaret ile satmaktadırlar. Başarılı bir E-Ticaret mağazası ve yönetimi için profesyonel destek veriyoruz.

Linkedin

200 ülke ve bölgede milyonlara üyesi ile profesyonel bir ağ olan Linkedin, iş ve müşteri fırsatları yaratarak, kariyer yönünden güçlü bir network ağı kurulmasına katkı sağlamaktadır. Her sektörün de yer aldığı Linkedin de, güçlü bir hesap yönetimi için size destek oluyoruz.

Ürün Foto

Markanızı temsil eden ürünlerinizin ya da hizmet çalışmalarınızın en önemli vitrini fotoğraflarıdır. Özellikle sosyal medyada ve web sitelerinde kaliteli fotoğraflar ilk göze çarpanlardır. Müşterilerinizi etkileyecek, kaliteli ve doğru fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmeniz için çözüm sunuyoruz.

Mali Müşavir

Girişiminiz ile ilgili şirket kurmak isteyebilirsiniz. Tüm bu muhasebe çalışmalarını sizin için biz yürütüyoruz.

Kosgeb

Girişim yolculuğunuzda finansal desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla ilgili hibe programları bulunmaktadır. Bu programların en başında KOSGEB gelmektedir. KOSGEB başvuru ve takip sürecini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

İhracat

Firmanızı ihracata hazırlamak istiyorsanız, hedef pazar tespiti nasıl yapılır ve ihracatta müşteri bulma yöntemleri nelerdir gibi sorulara cevap arıyorsanız, bu süreçte sizlere yardımcı oluyoruz. İhracat pazarlaması, E-İhracat, Mikro İhracatın uygulanması, E-İhracata uygun ürünlerin bulunması gibi konularda hizmet veriyoruz.

Hukuk

Ticaret, Şirket, İş Medya ve Reklam, Elektronik Ticaret ve Tüketici, İnternet ve Sosyal Medya, Fikri Mülkiyet Hukuku ile Uyuşmazlık Çözümü, Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili tüm konularda sizlere danışmanlık yapıyoruz.

Kariyer

Gençlerin kariyer belirleme konusunda belirsizlikler yaşadıkları görülmektedir. Kariyer Danışmanlığı ile, CV Hazırlama, Mülakat Koçluğu ve Kariyer Hedefi ile ilgili konularda çözüm sunuyoruz.

NLP

.Kendimizde ve yaşantımızda yönetemediğimiz, çözemediğimiz konular vardır. NLP ile burada etkin iletişim becerisi kazanılmaktadır. Bu yüzden; - Hayatlarında çözümleyemedikleri bir konu olanlar, - Nasıl kendimde bir şeyleri istediğim yönde yönetebilirim diyenler, - Yaşamlarında aynı kısır döngüyü yaşayanlar, - Hayatlarını planlamakta güçlük çekenler, - Geçmiş negatif deneyim ve travmalarından kurtulmak isteyenler, - Kariyerini değiştirmek veya geliştirmek ve yeni kararlar almak isteyenler, - Kendi ile daha barışık, mutlu ve doyumlu yaşamak isteyenler, - Özel ve iş ilişkilerinde sağlıklı iletişim kurma becerisi kazanmak isteyenler, - Sınavlara hazırlananlar ve Meslek seçimlerinde doğru karar vermek isteyenler için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kadına, kadın girişimciye fayda sağlamak amacı ile çıktığımız bu yolda çok çalışıyor ve üretiyoruz. Bizlere destek veren tüm üyelerimiz ile de el birliği ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Daha detaylı bilgi için iletisim@hikayesigirisim.com a yazabilirsiniz.