Türkiye'nin İlk Kadın Kariyer ve Gelişim Platformu

Hakkımızda

2014 yılında temelleri atılmış, 2015 yılında kimlik değiştirmiş olan Hikayesi Girişim; birbirinden farklı renklere, deneyimlere, tecrübelere, gelir seviyesine sahip girişimcilerin ekonomik olarak güçlenip, toplumda gerek mesleki gerekse markalarının büyümesine hizmet etmek amacıyla kurulmuş platformdur.

Sıcak, samimi, içten, üreten, destekleyen, geliştiren Hikayesi Girişim; Girişimcilik Mesleğini geliştirmeyi, ekonomik ve sosyal yaşamda girişimciliğin konumunu güçlendirmeyi hedefleyen çalışmalar gerçekleşmektedir.

 Hizmetlerimiz;

  • Girişimcilerin ekonomik ve sosyal yaşamda güçlenmeleri için ürün, hizmet ya da kişisel olarak markalarını güçlendirmelerine destek olacak eğitim, workshop ve seminer düzenlemek,
  • Ürün ya da hizmetlerinin satışına destek olacak pazarlar ve fırsatlarla buluşmalarının temellerini oluşturmak amacıyla danışmanlık hizmeti vermek,
  • Yeni dünya düzenine adapte olabilmeleri için Digital Medyada tanınırlılıklarına ve bilinirliklerine destek olmak,
  • Kadın girişimcilerin çalışmalarını tanıtacağı, birbirleri ile iletişimde olacağı ve hatta iş birlikleri, iş ortaklıkları kurabilecekleri network ağını sunmak.

NEDEN HİKAYESİ GİRİŞİM’E KATILMALISINIZ?

Biz, kadına, girişimcilik yolculuklarında rehberlik ediyoruz.

Hikayesi Girişim ekibi olarak bizler de, birer kadın girişimciyiz. Kendi deneyimlerimiz, gözlemlerimiz ile fayda sağlamak adına hareket ediyoruz. Tüm bu süreçte, doğacak ihtiyaçlara, yaşanılan sorunlara yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Kendi yolculuğunuzda yol arkadaşı arıyorsanız, sizi bekliyoruz.

HİKAYESİ GİRİŞİM AİLESİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Yapmanız Gereken;

  • www.hikayesigirisim.com sitesinden üye olmanız. Üyeliğiniz ile Hikayesi Girişim’in tüm çalışmalarından haberdar olabileceksiniz.
  • Ayrıca Network ağına katıldığınızda; tanıtım, iş birliği, gelir elde etme ve birçok konuda fırsatlara sahip olacaksınız.

Vizyonumuz

Evden çalışan, çalışmak isteyen ya da bir şekilde iş hayatını sonlandırmış olup evden üretime geçen kadınların eğitilmesi aracılığı ilebekonomiye katkılarını görünür kılmak ve arttırmak.

Misyonumuz

Ülke genelindeki üreten kadınlara ulaşıp, onların hikayelerini daha geniş kitlelere tanıtmak, ürün, iş ve tasarımlarına pazar bulabilmek, iş yapma tarzlarını geliştirmek için eğitimler, seminerler ve etkinlikler düzenlemektir.