Türkiye'nin İlk Kadın Kariyer ve Gelişim Platformu

Hikayesi Girişim olarak ürün ve hizmet satışında ve pazarlamasında yaşanan sıkıntıları göz önünde bulundurarak Büyükçekmece Belediyesi katkılarıyla Mars Eğitim ve Danışmanlık Koordinatörü Özlem Yazıcı eşliğinde Pazarlama Eğitimi düzenledik.

Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Gazanfer Özcan Salonu’nda düzenlenen eğitimde, katılımcılar arasında, evden ve sosyal medya üzerinden satış yapanlar ve hizmet sektöründe çalışanlar yer aldı. Eğitimin interaktif olması ve küçük skeçlere yer verilmesiyle birlikte samimi bir ortam oluştu.

Özlem Yazıcı, pazarlamanın tanımıyla birlikte, geçmişteki müşteriyle günümüz müşterisinin arasındaki farklardan bahsetti. Müşterinin kalbini nasıl kazanırız sorularını örneklerle açıkladı.

Yazıcı, bir ürünün pazarlanmasında ne söylediğin değil, nasıl söylediğinin önemli olduğunu vurguladı. Pazarlama eğitimi ‘nde ayrıca samimiyetin, dış görünüşün, konuşma şeklinin veya yazışma biçiminin, hızlı hizmetin, satılan ürün hakkında tüm bilgilere sahip olmanın öneminin de altını çizdi.

Mars Eğitim ve Danışmanlık Koordinatörü Özlem Yazıcı, katılımcılar tarafında oldukça ilgi gördü ve herkesin sorularını içtenlikle yanıtladı.

Hikayesi Girişim olarak başta Büyükçekmece Belediyesi olmak üzere, Pazarlama Eğitiminde yer alan Özlem Yazıcı’ya ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Funda ALTINAĞAÇ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir