Türkiye'nin İlk Kadın Kariyer ve Gelişim Platformu

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisinin 24. dönem yıl sonu sergisi 3-10 mayıs tarihleri arasında Kültürpark tarihi Kervansaray’da gerçekleşti.

Halk Akademisi kursiyerlerinin bir yıl boyunca ürettiği el emeği ve göz nuru eserlerin görücüye çıktığı serginin açılışı, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve değerli eşi Hatice Akgün tarafından gerçekleşti.

Serginin açılışının ardından Başkan Akgün ve eşi tarafından pasta kesildi. Halk Akademisi ve Hikayesi Girişim ortak projesiyle Yağmur’un Pasta Atölyesine yaptırılan dikiş makinası temalı pasta çok beğenildi. Hikayesi Girişim ve Büyükçekmece Belediyesi  kadın emeğini önemsiyor ve üreten, emek veren tüm kadınları desteklemeye devam ediyor.

Sergiye katılım ve ilgi oldukça yoğundu. Halk Akademisi eğitmenleri ve kursiyerlerinin ürettiği ürünler herkes tarafından çok beğenildi.

‘Sanatta Hayat Var, Sonsuz Emek Var’ sergisinde görülmeye değer birçok güzel ürün yer alıyor.Anneler günü hediyelerinizi bu birbirinden farklı eşsiz el emeği ürünlerinden seçebilirsiniz.

Funda ALTINAĞAÇ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir