Türkiye'nin İlk Kadın Kariyer ve Gelişim Platformu

Üniversiteli genç kadınlarla iş hayatının rol model kadınlarını buluşturan Turkishwin, Maslak Vadofone Plaza’da yeni bir etkinlik düzenledi.Bizde Hikayesi Girişim ailesi olarak Turkishwin’in davetlisiydik.

Turkishwin Topluluğu kurucusu Melek Pulatkonak’ın açılış konuşmasıyla birlikte sırasıyla, Prof.Aytül Erçil, İlginay Göksel, Judith Liberman ve Ebru Köksal “Crossroads” temalı konuşmalarını gerçekleştirdiler.Rol modellerin, hayat hikayelerini bir mizah anlayışı ile anlatmaları tüm misafirleri memnun etti.Umarız ki, başarı hikayeleri gençlerimize örnek olur.

Sıcak bir atmosferin bulunduğu etkinlikte bizlerde güler yüzle karşılandık.Üniversiteli gençlerin sıcacık gülümseyişleri ve enerjik yapılarıyla bizimle ilgilenmeleri çok hoşumuza gitti.Dileriz, en kısa zamanda gençlerimizle yeni bir etkinlikte birlikte olabiliriz.

Turkishwin konuşmalarının sonunda yeni bir proje tanıtıldı.Bin Yaprak Projesi önümüzdeki günlerde yayına başlayacak.Bin Yaprak ile birlikte güzel çalışmalarda buluşacağımızı düşünüyorum.Kadının gücünü ve sesini duyurmak için el ele vererek yeni çalışmalarla karşınızda olmayı ümit ediyoruz.

turkishwinde

Yeni insanlar tanımak, fikir alışverişinde bulunmak ve amaçlarımıza yönelik adımlar atmak, insanları hep bir adım ileriye taşımıştır.Bizde bu duygularla Turkishwin etkinliğinden ayrıldık.

Bu etkinliği hazırlayan, misafirlerini Türk toplum yapısını yansıtacak şekilde ağırlayan tüm Turkishwin çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Funda ALTINAĞAÇ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir